Partnerství, to je víc než součet jednotlivců

Dlouhodobá partnertsví jsou dalším měřítkem našich kvalit

  

Hotel Ungelt - partneři

Pivní lázně Bernard
Unikátní Pivní lázně s přírodními extrakty a neomezenou konzumací piva Bernard po celou dobu procedury, Vám dopřeje nejen pocit z jedinečného zážitku, ale také si odnesete jedinečný suvenýr jako dárek. K dispozici jsou i dárkové vouchery.
Hotel Metamorphis
Šarmantní 4* hotel jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Hotelová budova je situovaná v historické části Prahy – Ungeltu, která je na seznamu světového dědictví Unesco. Rodinná atmosféra Vám dopřeje ten pravý odpočinek a vše máte v pěší dostupnosti.
Hotel Metamorphis Excellent
5* luxusní hotel v centru Prahy. Jedinečné pokoje s atmosférou staré Prahy. Spojení nejlepší polohy v Praze, spolu s jedinečností našich služeb, Vám dopřeje opravdový zážitek s Prahy.
DP & Partners company
Management company provozující nebo spolupracující s nejen výše uvedenými společnostmi. Opravdový specialista pro provoz Vašeho hotelu nebo apartmánů v Praze. Spolupracujte s opravdovými specialisty, kteří jsou v oboru cestovního ruchu nebo top managementu již přes 20 let.
Tyn Yard Residence ****
Týn 7
110 00 Praha 1
Telefon: +420 776 778 261

Speciální nabídka

Tradiční Česká Pivní lázeň Bernard obsahuje ingredience, které jsou použity jen při výrobě piva, olejových pivních extraktů a bylinek. Hlavní složky koupele, které jsou bohaté na Vitamín B a proteiny. Více informací

Zdarma transfer z letiště

Platné pro rezervace s minimálním pobytem 5 nocí uskutečněné prostřednictvím tohoto webu.

Parkování zdarma pro pobyty nad 5 nocí.

Platné pro rezervace s minimálním pobytem 5 nocí uskutečněné
prostřednictvím
tohoto webu.


nahoru

(c) 2017 DP & Partners company s.r.o.